Denetim Hizmetleri

İş hayatının ulusal ve global koşulları, ekonominin küresel şartlar içindeki değişimi, şirketlerin uluslararası standartlarda raporlama ve bağımsız denetim ihtiyacını her geçen gün daha da artırmaktadır. Bağımsız raporlama ve denetim; şirketlerin faaliyet gösterdiği sektörleri, finansal durumları ve risk analizlerini çok iyi bilmeyi gerektirmektedir.

Best Capital süreklilik, güven ve şeffaflık politikası ile iş ortaklarına daima en iyi çözümleri sunmaktadır. Bilgi birikimini tecrübesi ile birleştiren Best Capital, ülkemizde ve dünyada değişen regülasyonları yakından takip etmekte ve şirketlerin ihtiyaçlarına bağlı olarak çok yönlü hizmetler vermektedir.

BEST CAPİTAL,

  • Denetimlerini uzman ekipleri ile yerinde yapmaktadır.
  • Planlama ve koordinasyonda daima programlıdır.
  • Muhasebe, raporlama ve denetim alanlarındaki gelişmeleri yakından takip etmekte, müşterileri ile düzenli iletişim kurmaktadır.
  • Tüm çalışmalarında sektör odaklı yaklaşım göstermektedir.

 

KURUMSAL RAPORLAMA HİZMETLERİ

 

Pazar payı, marka değeri, insan kaynakları, müşteri memnuniyeti gibi mali ve mali olmayan konularda kurumsal raporlama hizmeti vermekte, şirketlerin finansal değerlerini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

UFRS – FİNANSAL TABLOLAR DENETİMİ

 

AB üyesi ülkelerin önderliğinde 2005 yılında çok sayıda ülkede uygulamaya alınan karar ile teşkilatlanmış piyasalarda hisse senedi bulunan veya ihraç etmiş olduğu finansal enstrümanları işlem gören şirketler, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları’na (UFRS) geçiş yapmışlardır. Son zamanların en kapsamlı raporlama sistemi olan UFRS’ye geçiş, ülkemizde de oldukça yaygındır. Sermaye Piyasası Kurulu, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu gibi çok sayıda kuruma bağlı olan şirketler, finansal raporlamalarını Türkiye Finansal Raporlama Standardı ile uyumlu olan UFRS ile yapmaktadır. Best Capital, denetim yöntemlerindeki tecrübesi ve bilgi birikimiyle finansal tablo okuyuculuğu alanında hizmet vermektedir.

 

İÇ DENETİM VE KONTROL HİZMETLERİ

 

Kurumsal yönetim anlayışının öncelikli basamaklarından biri olan iç denetim kavramı, şirketlerin faaliyetlerindeki güven hususu ve iç denetim uzmanlarının yetkinliği bu alanı daha da önemli kılmaktadır. Best Capital iç kontrol sisteminin oluşturulması, iç denetimin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi alanlarında şirketlere danışmanlık yapmaktadır.

 

HALKA ARZ VE DENETİM HİZMETLERİ

 

Küresel ekonominin bir parçası olmak ve finansal kaynak sağlamak amacıyla gerçekleştirilen halka arz işlemlerinde Best Capital, iş ortaklarına danışmanlık vermekte, hissedarları ve şirketin çıkarlarını korumaktadır.

 

 

 

Teklif İste

Test

Form Gönderimi

Tamam

Tüm Hakları Saklıdır © 2019
Web Tasarım Teknobay