Vergi Hizmetleri

Best Capital, hizmet verdiği şirketlerin tüm belgelerini dikkatle incelemekte, şirketlerin risklerini en aza indirecek kararları ve tedbirleri almalarını sağlamaktadır. Vergi incelemelerinde zamanlamaya önem vermekte, iş ortaklarının hesap verebilir durumda olmalarını sağlamaktadır.

 

VERGİ UYUŞMAZLIKLARINDA DESTEK HİZMETLERİ

 

İnceleme süreci başlamadan önce tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde yapan Best Capital, ibraz edilecek belgelerin ve defterlerin tamamıyla hazır olmasını sağlamaktadır. Tüm süreci takip eden Best Capital, mükellefi devamlı bilgilendirmektedir. İnceleme tutanaklarını değerlendirmekte, tarhiyat öncesinde ve sonrasında uzlaşma konusunda gerekli yardımı sunmaktadır. Uzlaşmanın sağlanamadığı durumlarda, temyiz ve ilk derece mahkemelerinde süreci takip etmektedir.

 

TAM TASDİK HİZMETLERİ

 

Mevzuata uygunluğun tespit ve tasdik edildiği bu hizmette, üçer aylık geçici vergi beyannamelerinin mevzuata uygunluğu kontrol edilmektedir. Hatalar giderilmekte ve Vergi İdaresi incelemesinde ortaya çıkabilecek riskler ortadan kaldırılmaktadır.

 

DİĞER TASDİK HİZMETLERİ

 

Sermayeye eklenebilecek iç kaynakların ve sermayenin ödendiğinin tespiti, AR-GE indirimlerinin tasdik işlemleri, özel amaçlı tasdik ve tespit alanlarını kapsamaktadır.

 

KDV VE ÖTV İADESİ İŞLEMLERİ

 

Vergi idaresi ilişkileri, iade süreci, KDV ve ÖTV tasdik raporlarının düzenlenmesi ve onaylanması çalışmalarını kapsayan danışmanlık hizmetlerinde Best Capital’in uzman ekibi etkili çözümler sunmakta, raporlama işlemlerini hızlı ve titiz bir şekilde yapmaktadır.

 

TRANSFER FİYATLANDIRMASI, ÖRTÜLÜ KAZANÇ DAĞITIMI, ÖRTÜLÜ SERMAYE

 

Fiyatlandırma projelerinin geliştirilmesi ve uygulanması, şirketler arası borç durumu, mal ve hizmetlerin fiyatlandırılması gibi durumlarda risklerin belirlenmesi, uygulamalar sonucunda Vergi İdaresi’nin olası yaklaşımlarına karşı en doğru kararların alınması konularında hizmet vermektedir.

 

AR-GE DESTEK İŞLEMLERİ

 

Olası vergi risklerinin önlenmesi ve çalışmaların vergi değerleri bakımından incelenmesi sonucunda vergi yapısının oluşturulması hizmetleri Serbest Bölgeler, Endüstri Bölgeleri ve Teknopark Faaliyetlerinde geçerli olmaktadır.

 

YATIRIM İNDİRİMİ

 

Hizmet verdiğimiz şirketlerin yatırım yapmak istedikleri alanlarda AR-GE desteği vermekte, yeni ve ek yatırımlar için plan oluşturmakta, aynı zamanda vergi, SSK, faiz indirimi ve yer tasdiki gibi konularda destek olmaktadır.

 

 

 

Teklif İste

Test

Form Gönderimi

Tamam

Tüm Hakları Saklıdır © 2019
Web Tasarım Teknobay